Scanfast

Scandinavian Fastening AB

Kasenabbevägen 1  
451 50 UDDEVALLA

Telefon: 0522-188 00
Fax: 0522-373 50

info@scanfast.se

Hitta till oss

Ni hittar oss i hamnen i Uddevalla.

 

Klicka på länken nedan för kartor & vägbeskrivningar.

Hitta till oss här >

Skicka till oss

 

Namn:Kod:
Bild föreställande:
E-post:
Meddelande:

OBS! För att kunna skicka formuläret behöver du fylla i koden du ser ovan.Detta för att minimera risken för spam.

 

Vi på Scanfast

Nedan finner ni kontaktuppgifter till personalen på Scanfast. Vi hjälper er gärna om ni har några frågor eller önskemål.

Ni når oss alltid på info@scanfast.se eller på 0522-18800 vardagar mellan 07.00-15.30.

 

 

Administration

 

VD
Jim Kleveros
0522-18872
0705-188002
jim@scanfast.se
     

Inköpschef

Johan Grundberg
0522-18873
0705-589377
johan@scanfast.se  

Produktchef 
Stig Eriksson
0522-18876
0705-505458
stig@scanfast.se  
Marknadschef
Reine Carlsson
0522-18826
0705-307264
reine@scanfast.se

Ekonomi
Åsa Sandberg
0522-18845
0701-470640
asa.sandberg@scanfast.se

 

Produkttekniker

David Magnusson

0522-19012

0704-620042

david@scanfast.se

Inköp 
Christoffer Augustsson
0522-18898
0706-721349 
christoffer@scanfast.se  

Kund- & Säljsupport/ISO

Stefan Holst

0522-19010

0727-456730

stefan.holst@scanfast.se

Kund- & Säljsupport

Viktor Vestin

0522-18819

0705-218819

viktor.vestin@scanfast.se

Kund- & Säljsupport

Jonas Andersson

0522-19014

0522-18800

jonas.andersson@scanfast.se 

 

        

IT/Grafisk formgivare

Magnus Lamberg

0522-18832

0522-18800

magnus@scanfast.se 

        
         

Lager & Logistik

 

Lager/Logistik

Mikael Karlsson

0522-19014

mikael.karlsson@scanfast.se

 

Lager/Logistik

Daniel Karlsson

0522-19014

daniel.karlsson@scanfast.se

 

Lager/Logistik

Yankuba Kamara

0522-19014

yankuba.kamara@scanfast.se

 

Lager/Logistik

Oscar Hansson

0522-19014

oscar.hansson@scanfast.se

 

Lager/Logistik

Dennis Lindblom

0522-19014

dennis.lindblom@scanfast.se

 

 

Lager/Logistik

Jacob Grundberg

0522-19014

jacob.grundberg@scanfast.se 

 

 

Lager/Logistik

Christian Jansson

0522-19014

christian.jansson@scanfast.se 

 

Service

 

Servicetekniker

Patrick Samuelsson

0522-18861

070-6514464

patrick@scanfast.se

Servicetekniker

Daniel Johansson

0522-18861

 

daniel.johansson@scanfast.se

Servicetekniker

Marcus Pettersson

0522-18861

 

marcus.pettersson@scanfast.se 

 

 

      

 

Försäljningschef

 

Key Account

Försäljningschef

Sverige 

Tomas Englund

0727-456726

tomas.englund@scanfast.se

   

Key Account

Emballage & Husindustri

Sebastian Kleveros

0705-188858

sebastian@scanfast.se

 

Key Account

Region Syd 

Mats Ahlman

0727-456724

mats@scanfast.se 

  

 

 

 

        

Region - Norrland

 

Regionchef

Värmland

Jan Engelbrekt

0727-018838

jan.engelbrekt@scanfast.se

 

Säljare

Norra Sverige

Jimmy Hevosmaa

0705-188828

jimmy.hevosmaa@scanfast.se

 

Säljare

Sundsvall

Mats Åhman

0703-777266

mats.ahman@scanfast.se

 

Säljare

Västerbotten

Alexander Thunström

0727-456741

alexander.thunstrom@scanfast.se


 

 

        

Region - Stockholm

 

Regionchef

Stockholm

Jonas Magnusson

0727-456736

jonas.magnusson@scanfast.se

 

Säljare

Stockholm

Richard Siirala

0727-456739

richard.siirala@scanfast.se 

 

Säljare

Stockholm

Kent Magnusson

0727-456735

kent.magnusson@scanfast.se 

 

Säljare

Stockholm

Dennis Jordell

0727-456734

dennis.jordell@scanfast.se

 

Säljare

Stockholm

André Inglander

0705-188097

andre.inglander@scanfast.se 

 

 

        

Region - Mälardalen

 

Regionchef

Sörmland/Västmanland

Sigge Isaksen

0727-456731

sigge@scanfast.se

 

Säljare

Örebro län

Magnus Posse

0727-456737

magnus.posse@scanfast.se

 

Säljare

Mälardalen

Andreas Westin

0727-456761

andreas.westin@scanfast.se 

 

Säljare

Mälardalen

Jens Reniers Borsch

0727-456762

jens.reniers.borsch@scanfast.se 

 

Säljare

Uppsala

Andreas Dottemar

0705-188190

andreas.dottemar@scanfast.se 

 

 

        

Region - Öst

 

Regionchef

Blekinge/Kronoberg

Jonas Håkansson

0727-456725

jonas.hakansson@scanfast.se

 

Säljare

Kalmar / Gotland

Agne Sjöholm

0727-456715

agne.sjoholm@scanfast.se

 

Säljare

Jönköpings län

Tobias Utterberg

0727-456733

tobias.utterberg@scanfast.se

 

Säljare

Östergötland

Mikael Wiman

0727-456727

mikael.wiman@scanfast.se

 

Säljare

Kronoberg

Oscar Martinsson

0705-188056

oskar.martinsson@scanfast.se

 

 

Säljare

Jönköpings län

David Englund

0727-456742

david.englund@scanfast.se

 

 

Region - Väst

 

Regionchef

Bohusläng/Trestad

Håkan Adielsson

0727-456729

hakan.adielsson@scanfast.se

Säljare

Skaraborg

Marcus Ljung

0727-456740

marcus.ljung@scanfast.se

Säljare

Bohus-Dal

Jesper Ottosson

0727-456760

jesper.ottosson@scanfast.se

 

 

Region - Göteborg

 

Regionchef

Göteborg

Eric Kleveros

0727-456728

eric.kleveros@scanfast.se

Säljare

Göteborg

Mattias Eriksson

0727-005188

mattias.eriksson@scanfast.se

Säljare

Göteborg

Victor Fernsand

0727-456719

victor.fernsand@scanfast.se 

Säljare

Borås

Anders Svensson

0727-456718

anders.svensson@scanfast.se 

 

 

Region - Syd

 

Regionchef

Syd

Tenny Nilsson

0727-456732

tenny@scanfast.se

Säljare

Skåne

Mats Ahlman

0727-456724

mats@scanfast.se

Säljare

Skåne - Malmö

Tobias Jönsson

0727-456713

tobias.jonsson@scanfast.se

Säljare

Skåne - Malmö

Daniel Bröms

0727-456714

daniel.broms@scanfast.se

Säljare

Skåne - Helsingborg

Fredrik Möller

0727-456723

fredrik.moller@scanfast.se